MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5144270
nr 514 4270
7+1 rotting [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 mars 2008
kl 17:55:55
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
850 kr